TEFAL Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT640810

Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT640810 Rozpocznij poranek za naciśnięciem jednego przycisku!

Ciesz się doskonale zarumienionymi tostami z nowoczesnym i intuicyjnym tosterem Tefal. Twoje ulubione ustawienia są dostępne za jednym dotknięciem dzięki czemu twoje tosty smakują zawsze tak jak lubisz. Oprócz wygodnego cyfrowego wyświetlacza odmierzającego czas do końca opiekania, urządzenie oferuje również 7 poziomów opieczenia od delikatnie po bardzo chrupiące. Dodatkowe cechy tostera obejmują: przycisk stop, funkcje rozmrażania i podgrzewania ze wskaźnikiem świetlnym, regulowane otwory na kromki z automatycznym pozycjonowaniem, wyjmowalną tackę na okruchy dla łatwego sprzątania, oraz funkcję wysokiego unoszenia dla łatwiejszego wyjmowania tostów. Dodatkowo elegancki design sprawi, że urządzenie będzie się doskonale prezentować w każdej kuchni.

Numer referencyjny produktu: TT640810

Doskonałe tosty za każdym razem

Zapisz swoje ulubione ustawienia, aby cieszyć się za każdym razem idealnie wypieczonym tostem. Wszystko za jednym dotknięciem.

Odkryj nową jakość przyrządzania śniadań z intuicyjnym i ultra nowoczesnym tosterem na dwie kromki. Ciesz się preferowanym stopniem wypieczenia dzięki ulubionym ustawieniom, dużemu cyfrowemu licznikowi i 7 poziomom opieczenia. Całość dopełnia elegancki design. Teraz doskonały tost jest dostępny za jednym dotknięciem!

Podstawowe informacje
 • Doskonałe tosty za każdym razem

  Ulubione ustawienia

  Zapisz swoje ulubione ustawienia, aby cieszyć się za każdym razem idealnie wypieczonym tostem. Wszystko za jednym dotknięciem.

 • Precyzyjne opiekanie

  Cyfrowy wyświetlacz z odliczaniem

  Czytelny wyświetlacz pokazuje czas pozostały do końca opiekania dla pełnej kontroli i doskonałego opieczenia.

 • Idealne rezultaty dla każdego

  7 poziomów opiekania

  Ciesz się idealnie opieczonymi tostami od delikatnie po mocno chrupiące.

 • Pełna kontrola

  3 dedykowane funkcje za jednym dotknięciem

  Dzięki funkcjom Stop, Rozmrażanie i Podgrzewanie, możesz bez problemu zatrzymać pracę urządzenia, opiec zamrożoną kromkę i podgrzać uprzednio opieczonego tosta w 30 sekund.

 • Wygoda użytkowania

  Regulowane otwory i pozycjonowanie kromek

  Osiągnij doskonałe rezultaty niezależnie od grubości kromek. Otwory można wygodnie regulować a automatyczne pozycjonowanie zapewnia perfekcyjnie opieczone tosty za każdym razem.

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowalna tacka na okruchy

  Dzięki specjalnej tacce możesz z łatwością usunąć okruchy, które zbierają się w urządzeniu.

 • Proste wyjmowanie tostów

  Funkcja wysokiego unoszenia

  Od teraz możesz z łatwością wyjąć nawet najmniejsze kromki chleba.

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Rodzaj otworu na pieczywo Do krótkich tostów  
Liczba otworów na pieczywo 2  
Design i materiał Plastik  
Unoszenie    
Dodatkowe cechy
Moc 850  W
Stop    
Rozmrażanie    
Podgrzewanie    
Poziomy opiekania 7  
Automatyczne centrowanie pieczywa    
Wyjmowana tacka na okruchy    
Lampka sygnalizacyjna    
Kolory Czarny  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przycisk rozmrażania pozwala na rozmrożenie pieczywa poprzez wydłużenie czasu opiekania.
Funkcja odgrzewania polega na skróceniu czasu opiekania do około 30 sekund, co pozwala na ponowne podgrzanie zimnego tostu bez ryzyka jego przypalenia.
Nie. Nasze tostery nie są przystosowane do opiekania pieczywa w torebkach.
Umożliwia ona uniesienie dna kieszeni na pieczywo, co ułatwia wyjęcie mniejszych produktów, na przykład racuchów lub bajgli, bez ryzyka poparzenia.
Urządzenie ustawić na blacie roboczym z zapewnieniem wolnej przestrzeni wokół niego, z dala od łatwopalnych materiałów (zasłon, kosza na śmieci, gniazdka elektrycznego itp.). Nie zostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru.
Do opiekania nadaje się niemal każdy rodzaj pieczywa dostępnego w sklepach. Należy mieć świadomość, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej. Za pomocą termostatu można dostosować poziom opiekania do własnych preferencji. Jeżeli dojdzie do zaklinowania pieczywa wewnątrz tostera, należy odłączyć urządzenie od zasilania i poczekać, aż ostygnie. Następnie można usunąć zaklinowaną kromkę pieczywa bez ryzyka poparzenia.
Różnice w poziomach wilgotności pomiędzy poszczególnymi rodzajami pieczywa mogą powodować różnice w czasie i temperaturze opiekania. Wysuszone pieczywo należy opiekać w niskiej temperaturze. Świeże lub pełnoziarniste pieczywo należy opiekać w nieznacznie wyższej temperaturze. Pieczywo o nierównej powierzchni, np. bułki, może wymagać jeszcze wyższej temperatury opiekania.
Tak, można opiekać pieczywo zawierające ziarna. Niestety, nie można opiekać pieczywa zawierającego suszone owoce.Opiekanie takiego pieczywa powoduje pogorszenie jego smaku oraz może spowodować rozżarzenie owoców, co może być przyczyną uszkodzeń sprzętu.
Odradzamy podgrzewanie oraz opiekanie produktów posypanych cukrem.
Tak. Dzięki mechanizmowi automatycznego środkowania oraz głębszym i szerszym kieszeniom w nowych modelach możliwe jest opiekanie bułek oraz grubszych i cieńszych kromek pieczywa w taki sposób, że nie przywierają one do elementów grzejnych.
Nie. Nie należy używać tostera do pieczenia, grillowania ani rozmrażania produktów innych niż pieczywo.
Jest to możliwe w przypadku urządzeń przystosowanych do opiekania małych bułeczek. Należy uważać, ponieważ w tosterze mieści tylko od 2 do 3 bułeczek, co ma na celu zapobieganie nadmiernej koncentracji ciepła.
Czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej.
Za pomocą pokrętła można ustawić poziom opiekania w zależności od preferencji.
Przed rozpoczęciem czyszczenia lub czynności pielęgnacyjnych oraz przed schowaniem tostera należy odłączyć go od zasilania i pozostawić do ostygnięcia. Do czyszczenia obudowy i kabla zasilającego używać miękkiej ściereczki lub wilgotnej gąbki z dodatkiem detergentu. Następnie dokładnie osuszyć urządzenie. Aby oczyścić tacę na okruchy, należy wyjąć ją z urządzenia i przetrzeć wilgotną ściereczką. Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Do czyszczenia tostera nie używać silnych detergentów, metalowych narzędzi ani gąbek do szorowania. Nigdy nie dotykać elementu grzejnego.
Dźwignia zatrzymuje się w położeniu dolnym, gdy toster jest podłączony do gniazdka sieciowego. Jeżeli problem powtarza się, należy odłączyć toster od zasilania, odwrócić go o 180 stopni i potrząsnąć nim delikatnie, aby usunąć okruchy, które mogą blokować mechanizm. Jeżeli problem nie ustępuje, należy oddać toster do autoryzowanego serwisu.
Umieszczenie pojedynczej kromki pieczywa w tosterze z dwiema kieszeniami skutkuje nierównomiernym opiekaniem.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Do tego celu najlepiej nadaje się pieczywo krojone w kwadratowe kromki. Należy pamiętać, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone musi być opiekane dłużej. Czas opiekania zależy od modelu. Toster jest wyposażony w przycisk do opiekania mrożonego pieczywa.
Ostygniętych tostów wcale nie trzeba wyrzucać – zamiast tego można je odgrzać w tosterze. (W zależności od modelu)
Wyłączyć urządzenie i pozostawić do ostygnięcia. Przed podjęciem próby wydobycia pieczywa należy odłączyć urządzenie od zasilania. Następnie można usunąć unieruchomioną kromkę pieczywa bez ryzyka dotknięcia rozgrzanego elementu grzejnego. Nie zostawiać pracującego tostera bez nadzoru.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.