TEFAL Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW341D

Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW341D Słodkie i słone przekąski zawsze, gdy masz na nie ochotę

Wielofunkcyjny opiekacz do trójkątnych kanapek i gofrów.Opiekacz Snack Time to wyjątkowe rozwiązanie pozwalające w dowolnej chwili przygotować pyszne słone i słodkie przekąski. Opiekacz jest kompatybilny z płytami Snack Collection. Dodatkowo jego metalowa wkładka nadaje produktowi bardziej ekskluzywny wygląd! 

Numer referencyjny produktu: SW341D12

Snack Time: wielofunkcyjny opiekacz do kanapek i gofrów

Dzięki opiekaczowi Snack Time możesz rozkoszować się słodkimi i słonymi przekąskami, kiedy tylko masz na nie ochotę! Dzięki połączeniu funkcji przygotowywania gofrów i trójkątnych kanapek przyrządzanie przekąsek przy pomocy tego opiekacza staje się przyjemnością. Za sprawą izolowanego uchwytu i blokady z zapadką, a także nieprzywierających płyt nadających się do mycia w zmywarce, opiekacz ten jest bezpieczny i łatwy do czyszczenia. Opiekacz jest także kompatybilny z płytami Snack Collection!
Podstawowe informacje
 • Wielofunkcyjność

  Dwa wyjmowane zestawy płyt do gofrów i trójkątnych kanapek.

 • default

   Łatwość użytkowania

  Lampki włączania/wyłączania oraz wskaźnik końca nagrzewania wstępnego.

 • default

  Bezpieczne użytkowanie

  Izolowany uchwyt i blokada z zapadką zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo.

 • Easy to use 

 • Safe to use

Akcesoria
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.