TEFAL Snack XL SW7011 Zdrowsze kanapki na gorąco

Snack XL SW7011 Zdrowsze kanapki na gorąco  Przygotuj zapiekane kanapki pełne twoich ulubionych składników!   

W opiekaczu Tefal Snack XL z łatwością przygotujesz kanapki na ciepło pełne twoich ulubionych składników. Wszystko to dzięki szerokim i głębokim płytom, które umożliwiają wypełnienie pieczywa warzywami, serem czy wędliną po same brzegi! Dodatkowo, płyty można łatwo wymienić, aby zaledwie w kilka minut przygotować przepyszne gofry!
 

Numer referencyjny produktu: SW701110

Tefal Snack XL: zapiekane kanapki pełne ulubionych składników 
 

Delektuj się ulubionymi kanapkami na bogato dzięki opiekaczowi Snack XL! Urządzenie wyposażono w płyty, które są szersze i głebsze niż w klasycznym opiekaczu, dzięki czemu z łatwością przygotujesz kanapki na gorąco z każdego pieczywa wypełnione po brzegi ulubionymi składnikami. Kanapka klubowa z grillowaną piersią kurczaka, bajgle na ciepło, nowojorski Reuben z pastrami - to zaledwie początek! A na deser może pyszne gofry? Wystarczy, że wymienisz płyty! Przechowywanie w pionie sprawia, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w szafce.  
Podstawowe informacje
 • Zdrowsze kanapki na gorąco   

  Duża pojemność  

  Dzięki płytom, które są szersze i głębsze niż w klasycznym opiekaczu, z łatwością przygotujesz kanapki wypełnione po brzegi zdrowymi składnikami takimi jak warzywa!

 • Uniwersalność  

  Do każdego rodzaju pieczywa

  W opiekaczu możesz przygotować kanapki ze swojego ulubionego rodzaju chleba. W urządzeniu zmieszczą się nawet duże kromki.

 • Opiekacz i gofrownica w jednym  

  2 komplety płyt w zestawie

  2 wymienne płyty do trójkątnych kanapek i tradycyjnych gofrów sprawiają, że z łatwością przygotujesz to, na co aktualnie masz ochotę.

 • Szybkie efekty   

  Moc 850 W 

  Dzięki mocy 850 W osiągniesz idealne rezultaty w krótkim czasie.

 • Oszczędność miejsca  

  Możliwość przechowywania w pionie

  Dzięki możliwości przechowywania w pionie, urządzenie nie zajmuje wiele miejsca.

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Wyjmowane płyty    
Dołączone przepisy    
Dodatkowe cechy
Funkcje Opiekacz do kanapek i gofrów  
Powłoka nieprzywierająca Tak  
Wskaźnik gotowości do użycia    
Wskaźnik nagrzewania wstępnego    
Lampki kontrolne    
Wymiary płyt 26,8 x 13,7  cm
Włącznik/Wyłącznik    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.