TEFAL Wypiekacz do chleba TEFAL PAIN&PLAISIR PF220838

Wypiekacz do chleba TEFAL PAIN&PLAISIR PF220838 Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

Pain & Plaisir to sposób na pyszny, zdrowy i świeży domowy chleb! Możesz wykazać się kreatywnością dzięki aż 17 programom do przygotowania doskonałego chleba, brioszek i nie tylko. Idealny dla osób z nietolerancją glutenu i ceniących zdrową żywność, wypiekacz Pain & Plaisir oferuje wygodę dostępu do świeżego pieczywa odpowiadającego Twoim gustom i potrzebom! To łatwe: 3 programy bezglutenowe umożliwiają wypiek zdrowego chleba, ciast i chałki, zaś dla urozmaicenia możesz dodawać różne mąki i mieszanki bezglutenowe. Szeroki wachlarz opcji obejmuje również programy do makaronu, owsianki, płatków zbożowych i dżemu, umożliwiając przygotowanie wielu wyrobów innych niż chleb. Odkryj je w naszej specjalnej książce z przepisami! Poza tym dzięki funkcji opóźnionego startu możesz cieszyć się świeżym chlebem po przebudzeniu każdego dnia! Wybieraj spośród trzech kolorów skórki: jasny, średni lub ciemny, i trzech różnych rozmiarów. Z Pain & Plaisir nie musisz wybierać między smakiem a dobrym samopoczuciem!

Numer referencyjny produktu: PF220838

Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

17 automatycznych programów do wypieku wspaniałego chleba, w tym 3 programy bezglutenowe, ciast, przygotowywanie ciasta do pizzy, dżemów, owsianki i płatków zbożowych.

Z Pain & Plaisir nie musisz wybierać między smakiem a dobrym samopoczuciem!

Idealny dla osób z nietolerancją glutenu i ceniących zdrową żywność, wypiekacz Pain & Plaisir oferuje wygodę dostępu do świeżego pieczywa odpowiadającego Twoim gustom i potrzebom! 17 automatycznych programów do przygotowania wspaniałego chleba i nie tylko, w tym 3 bezglutenowe: Smakowity chleb bezglutenowy / Bezglutenowa chałka / Ciasto bezglutenowe. 7 programów do chleba: Chleb zwykły / Szybki chleb zwykły / Chleb francuski / Chałka / Chleb razowy / Szybki chleb razowy / Chleb żytni. 7 innych programów: Ciasto na zakwasie / Makaron / Ciasto / Tylko gotowanie / Owsianka / Płatki zbożowe / Dżem

Podstawowe informacje
 • Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

  17 automatycznych programów do wypieku wspaniałego chleba, w tym 3 programy bezglutenowe, ciast, przygotowywanie ciasta do pizzy, dżemów, owsianki i płatków zbożowych.

 • Świeży chleb w tylko kilku krokach!

  Wszystko automatyczne! Umieść składniki w formie do pieczenia chleba, wybierz program, a wypiekacz wykona za Ciebie całą pracę, od wyrobienia ciasta do pieczenia! Zachowaj kontrolę dzięki dużemu wyświetlaczowi wyraźnie pokazującemu parametry i czas!

 • 3 specjalne programy bezglutenowe

  3 programy bezglutenowe umożliwiają wypiek bezglutenowego chleba i ciast przy użyciu szerokiego wachlarza bezglutenowych mieszanek chlebowych i mąk. Świeżo upieczony chleb odpowiadający Twoim gustom i potrzebom – wielka wygoda.

 • 3 ustawienia wagi i 3 poziomy wypieczenia

  Od 500 g do 1 kg chleba na apetyty duże i małe. Wybierz kolor skórki: od chleba lekko wypieczonego po mocno chrupiący.

 • Świeżo upieczony chleb w dowolnej chwili!

  Uruchomienie opóźnione do 15 godzin i funkcja automatycznego utrzymywania ciepła przez 1 godzinę.

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowana nieprzywierająca forma do chleba ułatwia wyjmowanie pieczywa.

Akcesoria
Właściwości - Porównanie
Główne cechy
Liczba programów 17  
19  
Wyposażenie do pieczywa Brak  
Płyty na bagietki  
Dodatkowe cechy
Moc 700  W
1600  
Przepisy 28  
35  
Liczba ostrzy 1  
2  
Rodzaj ostrzy Ostrze do ugniatania  
Ostrza do ugniatania  
Materiał Plastik  
Plastik  
Rozmiary chleba 500g / 750g / 1000g  
750g / 1000g /1500g  
Akcesoria standardowe (miarka, kubek, hak)    
   
Wyświetlacz Interfejs LCD  
Interfejs LCD  
Opóźniony start Do 15 godzin  
Do 15 godzin  
Utrzymywanie ciepła 1 godzina  
1 godzina  
Sygnał informujący o dodawaniu składników    
   
Powłoka formy na chleb PTFE  
PTFE  
Kształt misy Kwadratowa  
Kwadratowa  
Okienko kontrolne    
   
Kolory Czarny z purpurowymi elementami  
Czarny  
Programy do wypieków bezglutenowych    
   
Inne przepisy    
   
Poziomy wypieczenia Lekkie / Średnie / Mocne  
Lekkie / Średnie / Mocne  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.