TEFAL ACCESS STEAM+

ACCESS STEAM+ Partner w codziennym życiu!

Parownica Steam+ to skuteczny sposób na szybkie usuwanie zagnieceń z ubrań! Urządzenie wyposażono w 2-stopniową regulację mocy pary, podgrzewaną płytę z powłoką ceramiczną i system ultra szybkiego nagrzewania. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, możesz jednym pionowym ruchem wyprasować każdą tkaninę w dowolnym miejscu i kiedy tylko chcesz. Nawet w ostatniej chwili, tuż przed wyjściem!

Numer referencyjny produktu: DT8150E0

Parownica Tefal Access Steam+: Łatwy sposób na idealnie gładkie ubrania każdego dnia!

Usuń zagniecenia z ubrań w szybki i łatwy sposób, dzięki parownicy Access Steam+ marki Tefal, przeznaczonej do stosowania do różnych rodzajów tkanin. Duża moc 1600 W i wytwarzanie pary na żądanie, zapewniają doskonałe efekty wygładzania. Możesz dopasować moc dzięki 2-stopniowej regulacji – z przepływem pary 20 g/min (poziom Delicate) lub 26 g/min (poziom Super Turbo). Podgrzewaną płytę wykonano ze stopu aluminium i pokryto ceramiczną powłoką, co wpływa na jeszcze lepsze efekty pracy. Urządzenie jest gotowe do działania zaledwie po 40 sekundach od momentu włączenia. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewanej płyty oraz innowacyjnej konstrukcji urządzenia, możesz usuwać zagniecenia z ubrań bez wyjmowania deski do prasowania – wystarczy wykonać jeden pionowy ruch. To idealne rozwiązanie, aby poprawić wygląd ubrań tuż przed wyjściem. Wygodę zapewnia wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 190 ml – idealnie sprawdzi się przy dłuższych sesjach odświeżania garderoby. Nic nie krępuje Twoich ruchów – urządzenie posiada wyjątkowo długi, 3-metrowy przewód. Pięć dodatkowych akcesoriów zapewnia łatwość i wszechstronność stosowania: szczotka do grubszych tkanin, głowica parowa do delikatnych materiałów, zaczep na drzwi ułatwiający powieszenie ubrania podczas prasowania, stopka umożliwiająca stworzenie idealnych kantów na spodniach, oraz torba do przechowywanie urządzenia w podróży.
Podstawowe informacje
 • Pożegnaj się ze swoją deską do prasowania 

  Nowy sposób pielęgnacji ubrań

  Bez konieczności wyjmowania deski do prasowania – potrzebujesz tylko ubrań i wieszaka, aby za pomocą jednego pionowego ruchu parownicą pozbyć się zagnieceń.

 • Prasuj, kiedy potrzebujesz

  Zawsze gotowa

  Parownica jest gotowa do użycia w zaledwie 40 sekund – nie marnujesz czasu.

 • Wygładzanie wyjątkowo trudnych zagnieceń

  Poziom Super Turbo

  Parownica zapewnia silny strumień pary do 26g/min, doskonały do usuwania trudnych zagnieceń i odświeżania grubszych tkanin

 • Ubrania od razu gotowe do noszenia

  Zero wilgoci

  Nowa technologia podgrzewanej stopy zapewnia eliminację wilgoci z odświeżanych ubrań, więc nadają się one do natychmiastowego założenia.

 • Wygoda stosowania

  Wyjmowany zbiornik

  Duży (190 ml), łatwy w napełnianiu, wyjmowany zbiornik na wodę idealnie sprawdzi się przy dłuższym użytkowaniu.

 • Łatwość stosowania

  Dodatkowe ułatwienia

  Wygodne i łatwe prasowanie dzięki: 3-metrowemu przewodowi, opcji ustawienia blokady ciągłego wytwarzania pary i łatwemu dostępowi do podświetlanego przycisku On/Off.

 • Idealna do każdego typu tkanin

  Dostosowana do wszystkich rodzajów ubrań

  Bezpieczne użycie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np. jedwab. Idealna do poprawek na ostatnią chwilę.

 • Uniwersalne zastosowanie

  Przydatne akcesoria

  • Szczotka: do łatwego stosowania na grubszych tkaninach.
  • Osłona parowa: do ochrony delikatnych materiałów.
  • Zaczep na drzwi: do łatwego wieszania ubrań w dowolnym miejscu podczas stosowania urządzenia.

   

 • Odświeżone ubrania

  Oczyszczająca moc pary

  Rozprowadzenie pary we włóknach odświeża i oczyszcza wszystkie rodzaje tkanin oraz pomaga usunąć z nich nieprzyjemne zapachy.

 • Wszechstronność

  Dodatkowe 2 przydatne akcesoria

  Torba do przechowywania i przenoszenia urządzenia oraz nakładka, która służy do zaprasowania kantów na spodniach i koszulach.

Akcesoria
Właściwości
Użytkowanie W pozycji pionowej  
Wskaźnik gotowości pary    
Kontrola pary w uchwycie    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.