TEFAL Pro Style Care IT8440 Profesjonalne rezultaty

Pro Style Care IT8440 Profesjonalne rezultaty Supermoc profesjonalnego wygładzania ubrań

Parownica Tefal Pro Style Care zapewnia gładkie ubrania bez zagnieceń przy  wygodzie i łatwości stosowania w warunkach domowych. Wyjątkowy i chroniony patentem system pionowego statywu Steam&Press pozwala prasować z podwójną skutecznością. Daje on profesjonalne rezultaty przy łatwej i wygodnej pracy jedną ręką. Szereg przydatnych funkcji czyni z parownicy Pro Style Care doskonałe urządzenie do codziennego stosowania do każdego rodzaju materiału, nawet tego najbardziej delikatnego.

Numer referencyjny produktu: IT8440E0

Parownica Pro Style Care: profesjonalne rezultaty

Parownica Tefal Pro Style Care umożliwia prasowanie parowe na profesjonalnym poziomie w warunkach domowych. Uzyskaj doskonałe efekty, dzięki wyjątkowemu i chronionemu patentem systemowi pionowego statywu Steam & Press. Podwójna skuteczność prasowania za pomocą jednej ręki sprawia, że w mgnieniu oka jesteś gotowy do wyjścia. Moc 1800 W i stałe wytwarzanie pary o mocy 35 g/min gwarantują doskonałą wydajność. Uchwyt pozwala ustawić 4 różne poziomy pary, natomiast bardzo duża trójkątna głowica rozprowadza parę w optymalny i precyzyjny sposób. Urządzenie Pro Style Care jest bezpieczne dla wszystkich tkanin, jak również wyposażone w szereg przydanych funkcji.
Podstawowe informacje
 • Profesjonalne rezultaty

  System Steam & Press

  Wyjątkowy i chroniony patentem system pionowego statywu Steam & Press zapewnia podwójną skuteczność wygładzania. Obsługuj bez trudu jedną ręką i ciesz się idealnie wygładzonymi ubraniami w mgnieniu oka.

 • Precyzja prasowania

  Głowica parowa XL Delta

  Doskonałe połączenie skuteczności i precyzji. Trójkątna forma ułatwia precyzyjne działanie, jednocześnie szeroko rozprowadzając parę.

 • Niezwykle skuteczne usuwanie zagnieceń

  Ultra moc

  Moc 1800 W w połączeniu z ciągłym wytwarzaniem pary o mocy 35 g/min daje wysoką skuteczność działania.

 • Ekspresowe prasowanie

  Ultra szybkie nagrzewanie

  Urządzenie nagrzewa się w zaledwie 45 sekund. Teraz możesz szybko wyjść z domu i zawsze świetnie wyglądać.

 • Idealne rezultaty niezależnie od rodzaju tkaniny

  4 ustawienia pary

  Łatwo dostępne przyciski na uchwycie służą do regulacji poziomu pary. Dzięki temu możesz dobrać bezpieczne i skuteczne natężenie pary do każdego rodzaju tkaniny.

 • Bezpieczeństwo Twoich ubrań

  Skuteczna i delikatna moc pary

  Skorzystaj z możliwości prasowania parowego z zachowaniem bezpieczeństwa dla całej garderoby i wszystkich materiałów. Nawet najbardziej delikatnych, takich jak jedwab.

 • Długa żywotność

  Funkcja usuwania kamienia

  Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność produktu i zapewnia wyjątkową skuteczność działania przez lata.

 • Wygodne napełnianie wodą

  Wyjmowalny zbiornik

  Zbiornik o pojemności 1,3 l umożliwia bardzo łatwe napełnianie i długie sesje prasowania z pomoca pary.

 • Higieniczne prasowanie

  Nawet do 99,99% mniej bakterii

  Pozbądź się drobnoustrojów ze wszystkich nadających się do prasowania tkanin, korzystając z połączenia temperatury i mocnej pary.

 • Wszechstronność użycia

  3 przydatne akcesoria w zestawie

   Doskonałe rezultaty wygładzania gwarantują: szczotka do grubszych materiałów, nakładka do tkanin delikatniejszych i nasadka do kantów.

Akcesoria
Właściwości
Kontrola pary w uchwycie    
Kółka    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.