TEFAL IXEO Power QT2020 Wygodne prasowanie z siłą generatora

IXEO Power QT2020 Wygodne prasowanie z siłą generatora Rewolucja w prasowaniu z siłą generatora

Tefal IXEO Power to innowacyjne rozwiązanie będące połączeniem generatora pary z innowacyjną deską do prasowania. Urządzenie wytwarza parę jak generator pary. Opatentowana deska z możliwością ustawienia w jednej z trzech wygodnych pozycji zapewnia szybkie i wygodne prasowanie nawet na ostatnią chwilę. Tefal IXEO Power przenosi pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom! Krótki czas nagrzewania (70 sekund) i para wytwarzana pod wysokim ciśnieniem sprawiają, że wyprasujesz swoje koszule dwa razy szybciej niż zwykłym żelazkiem i to bez konieczności rozkładania deski do prasowania.

Stacja do prasowania Tefal Ixeo Power

Tefal wprowadza na rynek prawdziwą rewolucję w prasowaniu! IXEO Power od Tefal łączy technologię High-Pressure z wygodą systemu Smart Board, przenosząc pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom! Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania (70 sek) i wyjątkowej skuteczności porównywalnej z generatorem pary teraz 2 razy szybciej wyprasujesz swoje ubrania. 3-pozycyjna deska Smart Board umożliwia wygodne prasowanie w pionie, w poziomie i pod kątem 30 stopni. Wyjątkowa, 2 razy lżejsza niż standardowa, głowica żelazka sprawia, że prasowanie nie wymaga żadnego wysiłku. Technologia Smart Protect zapewnia bezpieczny poziom temperatury dla każdej tkaniny. Z IXEO Power prasowanie jest szybkie i wygodne. To prawdziwa rewolucja w prasowaniu!

*Steam performance compared to Tefal Effectis, ** Compared to Tefal FV3910 iron

Podstawowe informacje
 • Wygoda i łatwość użytkowania

  Wbudowana deska Smart Board

  Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech różnych pozycjach: poziomej, pionowej oraz pod kątem 30 stopni. Jej rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do różnych rodzajów prasowanej odzieży.

 • Zawsze perfekcyjne rezultaty

  Technologia High Pressure

  Ta innowacyjna technologia gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5,8 bara, stały wyrzut pary o mocy do 90 g/min oraz potężne uderzenie pary o mocy do 200 g/min. Wszystko to, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty prasowania.

 • Lekkie i proste użytkowanie

  Nowa głowica prasująca

  Dzięki dwukrotnie niższej wadze w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem parowym oraz precyzyjnej końcówce docierającej do trudno dostępnych miejsc, nowa głowica ułatwia codzienne prasowanie kieszonek, zakładek, okolic guzików itp.

 • Bezpieczne prasowanie

  Technologia Smart Protect

  Inteligentny system zapewnia optymalne ustawienie pracy żelazka - bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych jedwabnych. Wszystko to bez konieczności regulacji.  

 • Elastyczność i komfort

  Wygodna wyjmowalna baza

  Przenośna i lekka baza umożliwia odświeżanie tkanin w dowolnym czasie i miejscu. Można jej używać do zasłon, mebli i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

 • Szybkie efekty

   Krótki czas nagrzewania

  Dzięki szybkiemu nagrzewaniu urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 70 sekund - to idealne rozwiązanie do codziennego prasowania i poprawek na ostatnią chwilę.

 • Odświeżanie i oczyszczanie

  Działanie antybakteryjne

  Para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Usuwa z ubrań, zasłon i tapicerek nieprzyjemne zapachy pozwalając cieszyć się ich wyjątkową świeżością.

 • Łatwy transport

  Kółka w podstawie

  Możesz łatwo przestawić urządzenie dzięki kółkom w podstawie. Teraz bez problemu możesz prasować tkaniny, zasłony i odświeżać tapicerkę w całym domu.

 • Długa żywotność

  System płukania

  Urządzenie wyposażono w proste rozwiązanie antywapienne, które przedłuża żywotność żelazka oraz gwarantuje zawsze równie mocną parę. 

 • Wygoda napełniania

  Duży zbiornik na wodę

  Pojemny 1,1-litrowy zbiornik zapewnia zapas wody na długie sesje prasowania. Uzupełnianie wyjmowalnego zbiornika jest bardzo proste.

 • Wszechstronne zastosowanie

  Dodatkowe akcesoria

  Tefal IXEO Power wyposażono w poręczne akcesoria, takie jak szczotka do grubych tkanin oraz zdejmowany zaczep na wieszak.

Akcesoria
Właściwości
WYDAJNOŚĆ PARY I MOCY
Głowica pary Stainless Steel soleplate  
Oczyszczanie    
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Regulowany drążek Podwójny  
Hak wieszaka    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Hak  
Odłączana podstawa    
Kółka    
INNE CECHY
Integrated board Smart board 3 positions  
Funkcja oczyszczania z kamienia System płukania  
Steam on demand    
Heated soleplate    
Usage Vertical & Horizontal  
TRWAŁOŚĆ
Ostrzeżenie o kamieniu    

Wskazówki i instrukcja obsługi