TEFAL IXEO Power QT2020 Wygodne prasowanie z siłą generatora

IXEO Power QT2020 Wygodne prasowanie z siłą generatora Rewolucja w prasowaniu z siłą generatora

Tefal IXEO Power to innowacyjne rozwiązanie będące połączeniem generatora pary z innowacyjną deską do prasowania. Urządzenie wytwarza parę jak generator pary. Opatentowana deska z możliwością ustawienia w jednej z trzech wygodnych pozycji zapewnia szybkie i wygodne prasowanie nawet na ostatnią chwilę. Tefal IXEO Power przenosi pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom! Krótki czas nagrzewania (70 sekund) i para wytwarzana pod wysokim ciśnieniem sprawiają, że wyprasujesz swoje koszule dwa razy szybciej niż zwykłym żelazkiem i to bez konieczności rozkładania deski do prasowania.

Stacja do prasowania Tefal Ixeo Power

Tefal wprowadza na rynek prawdziwą rewolucję w prasowaniu! IXEO Power od Tefal łączy technologię High-Pressure z wygodą systemu Smart Board, przenosząc pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom! Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania (70 sek) i wyjątkowej skuteczności porównywalnej z generatorem pary teraz 2 razy szybciej wyprasujesz swoje ubrania. 3-pozycyjna deska Smart Board umożliwia wygodne prasowanie w pionie, w poziomie i pod kątem 30 stopni. Wyjątkowa, 2 razy lżejsza niż standardowa, głowica żelazka sprawia, że prasowanie nie wymaga żadnego wysiłku. Technologia Smart Protect zapewnia bezpieczny poziom temperatury dla każdej tkaniny. Z IXEO Power prasowanie jest szybkie i wygodne. To prawdziwa rewolucja w prasowaniu!

*Steam performance compared to Tefal Effectis, ** Compared to Tefal FV3910 iron

Podstawowe informacje
 • Wygoda i łatwość użytkowania

  Wbudowana deska Smart Board

  Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech różnych pozycjach: poziomej, pionowej oraz pod kątem 30 stopni. Jej rozmiar sprawia, że idealnie pasuje do różnych rodzajów prasowanej odzieży.

 • Zawsze perfekcyjne rezultaty

  Technologia High Pressure

  Ta innowacyjna technologia gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5,8 bara, stały wyrzut pary o mocy do 90 g/min oraz potężne uderzenie pary o mocy do 200 g/min. Wszystko to, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty prasowania.

 • Lekkie i proste użytkowanie

  Nowa głowica prasująca

  Dzięki dwukrotnie niższej wadze w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem parowym oraz precyzyjnej końcówce docierającej do trudno dostępnych miejsc, nowa głowica ułatwia codzienne prasowanie kieszonek, zakładek, okolic guzików itp.

 • Bezpieczne prasowanie

  Technologia Smart Protect

  Inteligentny system zapewnia optymalne ustawienie pracy żelazka - bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych jedwabnych. Wszystko to bez konieczności regulacji.  

 • Elastyczność i komfort

  Wygodna wyjmowalna baza

  Przenośna i lekka baza umożliwia odświeżanie tkanin w dowolnym czasie i miejscu. Można jej używać do zasłon, mebli i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

 • Szybkie efekty

   Krótki czas nagrzewania

  Dzięki szybkiemu nagrzewaniu urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 70 sekund - to idealne rozwiązanie do codziennego prasowania i poprawek na ostatnią chwilę.

 • Odświeżanie i oczyszczanie

  Działanie antybakteryjne

  Para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Usuwa z ubrań, zasłon i tapicerek nieprzyjemne zapachy pozwalając cieszyć się ich wyjątkową świeżością.

 • Łatwy transport

  Kółka w podstawie

  Możesz łatwo przestawić urządzenie dzięki kółkom w podstawie. Teraz bez problemu możesz prasować tkaniny, zasłony i odświeżać tapicerkę w całym domu.

 • Długa żywotność

  System płukania

  Urządzenie wyposażono w proste rozwiązanie antywapienne, które przedłuża żywotność żelazka oraz gwarantuje zawsze równie mocną parę. 

 • Wygoda napełniania

  Duży zbiornik na wodę

  Pojemny 1,1-litrowy zbiornik zapewnia zapas wody na długie sesje prasowania. Uzupełnianie wyjmowalnego zbiornika jest bardzo proste.

 • Wszechstronne zastosowanie

  Dodatkowe akcesoria

  Tefal IXEO Power wyposażono w poręczne akcesoria, takie jak szczotka do grubych tkanin oraz zdejmowany zaczep na wieszak.

Akcesoria
Właściwości
WYDAJNOŚĆ PARY I MOCY
Głowica pary Stainless Steel soleplate  
Oczyszczanie    
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Regulowany drążek Podwójny  
Hak wieszaka    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Hak  
Odłączana podstawa    
Kółka    
INNE CECHY
Integrated board Smart board 3 positions  
Funkcja oczyszczania z kamienia System płukania  
Steam on demand    
Heated soleplate    
Usage Vertical & Horizontal  
TRWAŁOŚĆ
Ostrzeżenie o kamieniu    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.