Tefal_Innowacje_934x198.jpg

Marka Tefal od lat jest doceniana za innowacyjność produktów i ich promocję.

Nasze flagowe produkty w Polsce to patelnie z technologią Thermo-signal®. W trakcie podgrzewania wskaźnik na dnie zmienia kolor, informując o osiągnięciu optymalnej temperatury smażenia.

Pod względem innowacyjności na wyróżnienie zasługuje również marka Ingenio – wielofunkcyjne, wygodne w przechowywaniu naczynia kuchenne z łatwo zakładaną i zdejmowaną rączką, oraz zaawansowane technologicznie grille elektryczne Optigrill - umożliwiające osiągnięcie zawsze perfekcyjnych rezultatów, dostosowanych do preferencji użytkownika.

W dziedzinie porządków najnowszą innowacją Tefal jest seria Flex – to bezprzewodowe odkurzacze pionowe z elastyczną rurą, dzięki której można sprzątać pod niskimi meblami, do czterech razy skuteczniej. W kategorii dbania o tkaniny należy wyróżnić IXEO Power – kompletny system do prasowania z mocą generatora pary.

W 2019 roku kampania wspierająca wprowadzenie na polski rynek rodziny produktów Tefal IXEO otrzymała nagrodę Performance Marketing Diamonds CEE 2019 w prestiżowej kategorii „Najlepsza efektywnościowa kampania zintegrowana” (The Integrated Campaign Of The Year).

Produkty Tefal otrzymują wysokie noty również w rankingach i testach. W samym 2021 roku tylko jeden produkt –odkurzacz X-Force Flex – zajął 1. miejsce w rankingu odkurzaczy pionowych organizowanym przez niezależny serwis internetowych Rankingly.pl, został doceniony na portalu Prorankingi.pl oraz w testach PC World.

Od tamtej pory marka jest światowym numerem „1” w kategorii sprzedaży sprzętów kuchennych: garnków i patelni.Nasze innowacje w pigułce

ActiFry

Innowacja dla Twojego zdrowia
 

Już dawno wpadliśmy na pomysł robienia frytek w domu przy wykorzystaniu minimalnej ilości oleju, ale dopiero badania nad procesem smażenia prowadzone we współpracy z francuskimi uniwersytetami umożliwiły nam nowe spojrzenie na to zagadnienie. Dzięki tej nowej wiedzy udało nam się precyzyjnie zrozumieć, jaką rolę odgrywa olej w smażeniu i jakie są dokładnie parametry pozwalające przygotować frytki chrupkie z zewnątrz i miękkie w środku.

Po zbadaniu i opanowaniu tego procesu stanęliśmy przed zadaniem przetworzenia go w artykuł gospodarstwa domowego.
Osiągnięcie pożądanej jakości i wyników wymagało aż pięciu generacji prototypów i licznych badań organoleptycznych.

W ten sposób stworzyliśmy ActiFry. A teraz mamy nadzieję, że wyruszysz w tę kulinarną podróż..

 

Obejrzyj wideo

 
 

Freemove

Odkryj swobodę ruchów z bezprzewodowym żelazkiem!

Poręczne żelazko Freemove jest całkowicie pozbawione przewodu. Niewielkich rozmiarów bazę, która jest podłączona do zasilania i zapewnia ładowanie żelazka, można umieścić na desce do prasowania.

Ciągłe ładowanie: żelazko doładowuje się po każdym odłożeniu na bazę, w czasie krótkich przerw w prasowaniu.

Ergonomia: baza jest dostosowana do naturalnych ruchów ręki w poziomie wykonywanych przez osobę prasującą (zamiast pionowo, jak to ma miejsce w żelazkach z przewodem zasilającym). Element amortyzujący uderzenia umożliwia łatwe odłożenie żelazka na miejsce.

Obejrzyj wideo

Thermo-Spot®

Odkryj sekret doskonałego gotowania z Thermo-Spot®!

Wiesz, że odpowiednie nagrzanie patelni jest kluczowym elementem doskonałego gotowania?
Musisz nagrzać patelnię tak jak nagrzewasz piekarnik przed pieczeniem, jeżeli chcesz osiągnąć najlepsze wyniki gotowania. 

Thermo-spot® zawiera wskaźnik ciepła, który pomaga w gotowaniu posiłków dla najbliższych w całkowicie bezpieczny sposób.

Jak to działa? To proste. Na środku patelni znajduje się czujnik, który staje się czerwony po osiągnięciu optymalnej temperatury do gotowania. Przed nagrzaniem wzór Thermo-Spot® jest wyraźnie widoczny.
Po osiągnięciu optymalnej temperatury kolor zaczyna się zmieniać.
Kiedy temperatura jest optymalna, wzór Thermo-Spot® staje się mocno czerwony, zapewniając jednolitą i idealną temperaturę do gotowania wszystkich posiłków.
Thermo-Spot® jest dostępny w większości patelni Tefal, patelni do smażenia i urządzeń elektrycznych (na przykład Plancha lub grill).

Nastaw się na najlepsze doświadczenia podczas gotowania od początku do końca!

Obejrzyj wideo

Smart Technology

Tefal wprowadza Smart Technology™, aby ułatwić  prasowanie i zagwarantować doskonałe rezultaty.
Dzięki tej nowej technologii temperatura stopy i wyrzut pary są regulowane elektrycznie: wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać idealną kombinację pary i temperatury. W ten sposób prasowanie staje się szybkie i łatwe.

Bez kompromisu na jakości prasowania, teraz prasowanie jest bezpieczne i łatwe, bez żadnych dostosowań..

Optymalna kombinacja za jednym kliknięciem

Niezwykła prostota obsługi, Smart Technology™ oferuje optymalną kombinację temperatury i pary za jednym kliknięciem.

Gama intuicyjnych i innowacyjnych produktów.

Tefal oferuje szeroką gamę generatorów pary, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Posiadają one od jednego do pięciu optymalnych ustawień. Bez względu na to czy jesteś ekspertem czy nie, z marką Tefal każdy osiągnie doskonałe efekty prasowania!

Dobrze wiedzieć
3 kroki do doskonałego prasowania:

  • Nawilżone parą e tkaniny są łatwiejsze w prasowaniu.
  • Gorąca stopa żelazka wysuszy i wygładzi włókna.
  • Nie składaj ubrań bezpośrednio po prasowaniu, w ten sposób unikniesz zagnieceń!

Jesteś gotowy, aby wkroczyć w nową erę prasowania?

Ciesz się inteligentną technologią z naszymi generatorami pary.

Obejrzyj wideo