Tefal_Innowacje_934x198.jpg

Marka Tefal od lat jest doceniana za innowacyjność produktów i ich promocję.

Nasze flagowe produkty w Polsce to patelnie z technologią Thermo-signal®. W trakcie podgrzewania wskaźnik na dnie zmienia kolor, informując o osiągnięciu optymalnej temperatury smażenia.

Pod względem innowacyjności na wyróżnienie zasługuje również marka Ingenio – wielofunkcyjne, wygodne w przechowywaniu naczynia kuchenne z łatwo zakładaną i zdejmowaną rączką, oraz zaawansowane technologicznie grille elektryczne Optigrill - umożliwiające osiągnięcie zawsze perfekcyjnych rezultatów, dostosowanych do preferencji użytkownika.

W dziedzinie porządków najnowszą innowacją Tefal jest seria Flex – to bezprzewodowe odkurzacze pionowe z elastyczną rurą, dzięki której można sprzątać pod niskimi meblami, do czterech razy skuteczniej. W kategorii dbania o tkaniny należy wyróżnić IXEO Power – kompletny system do prasowania z mocą generatora pary.

W 2019 roku kampania wspierająca wprowadzenie na polski rynek rodziny produktów Tefal IXEO otrzymała nagrodę Performance Marketing Diamonds CEE 2019 w prestiżowej kategorii „Najlepsza efektywnościowa kampania zintegrowana” (The Integrated Campaign Of The Year).

Produkty Tefal otrzymują wysokie noty również w rankingach i testach. W samym 2021 roku tylko jeden produkt –odkurzacz X-Force Flex – zajął 1. miejsce w rankingu odkurzaczy pionowych organizowanym przez niezależny serwis internetowych Rankingly.pl, został doceniony na portalu Prorankingi.pl oraz w testach PC World.

Od tamtej pory marka jest światowym numerem „1” w kategorii sprzedaży sprzętów kuchennych: garnków i patelni.


SuperBrands 2021

W 2021 roku Tefal został wyróżniony Nagrodą Superbrands, przyznawaną najsilniejszym markom na polskim rynku. Superbrands jest unikatowym wyróżnieniem przyznawanym za wieloletnią konsekwentną pracę na rzecz budowy marki oferującej konsumentom istotne korzyści materialne i emocjonalne, które wykraczają poza te zapewniane przez konkurencję.Nasze innowacje w pigułce

ActiFry

Innowacja dla Twojego zdrowia
 

Już dawno wpadliśmy na pomysł robienia frytek w domu przy wykorzystaniu minimalnej ilości oleju, ale dopiero badania nad procesem smażenia prowadzone we współpracy z francuskimi uniwersytetami umożliwiły nam nowe spojrzenie na to zagadnienie. Dzięki tej nowej wiedzy udało nam się precyzyjnie zrozumieć, jaką rolę odgrywa olej w smażeniu i jakie są dokładnie parametry pozwalające przygotować frytki chrupkie z zewnątrz i miękkie w środku.

Po zbadaniu i opanowaniu tego procesu stanęliśmy przed zadaniem przetworzenia go w artykuł gospodarstwa domowego.
Osiągnięcie pożądanej jakości i wyników wymagało aż pięciu generacji prototypów i licznych badań organoleptycznych.

W ten sposób stworzyliśmy ActiFry. A teraz mamy nadzieję, że wyruszysz w tę kulinarną podróż..

 

Obejrzyj wideo

 
 

Freemove

Odkryj swobodę ruchów z bezprzewodowym żelazkiem!

Poręczne żelazko Freemove jest całkowicie pozbawione przewodu. Niewielkich rozmiarów bazę, która jest podłączona do zasilania i zapewnia ładowanie żelazka, można umieścić na desce do prasowania.

Ciągłe ładowanie: żelazko doładowuje się po każdym odłożeniu na bazę, w czasie krótkich przerw w prasowaniu.

Ergonomia: baza jest dostosowana do naturalnych ruchów ręki w poziomie wykonywanych przez osobę prasującą (zamiast pionowo, jak to ma miejsce w żelazkach z przewodem zasilającym). Element amortyzujący uderzenia umożliwia łatwe odłożenie żelazka na miejsce.

Obejrzyj wideo

Thermo-Spot®

Odkryj sekret doskonałego gotowania z Thermo-Spot®!

Wiesz, że odpowiednie nagrzanie patelni jest kluczowym elementem doskonałego gotowania?
Musisz nagrzać patelnię tak jak nagrzewasz piekarnik przed pieczeniem, jeżeli chcesz osiągnąć najlepsze wyniki gotowania. 

Thermo-spot® zawiera wskaźnik ciepła, który pomaga w gotowaniu posiłków dla najbliższych w całkowicie bezpieczny sposób.

Jak to działa? To proste. Na środku patelni znajduje się czujnik, który staje się czerwony po osiągnięciu optymalnej temperatury do gotowania. Przed nagrzaniem wzór Thermo-Spot® jest wyraźnie widoczny.
Po osiągnięciu optymalnej temperatury kolor zaczyna się zmieniać.
Kiedy temperatura jest optymalna, wzór Thermo-Spot® staje się mocno czerwony, zapewniając jednolitą i idealną temperaturę do gotowania wszystkich posiłków.
Thermo-Spot® jest dostępny w większości patelni Tefal, patelni do smażenia i urządzeń elektrycznych (na przykład Plancha lub grill).

Nastaw się na najlepsze doświadczenia podczas gotowania od początku do końca!

Obejrzyj wideo

Smart Technology

Smart Technology™ zostaje wprowadzona do generatorów pary. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać idealną temperaturę stopy żelazka i wyrzut pary. Szybkie i łatwe prasowanie stało się rzeczywistością.

Bez kompromisu na jakości prasowania, teraz prasowanie jest bezpieczne i łatwe, bez żadnych dostosowań.

Optymalna kombinacja za jednym kliknięciem

Niezwykła prostota obsługi, Smart Technology™ oferuje optymalną kombinację temperatury i pary za jednym kliknięciem.

Gama intuicyjnych i innowacyjnych produktów.

Tefal oferuje szeroką gamę generatorów pary, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Posiadają one od jednego do pięciu optymalnych ustawień. Bez względu na to czy jesteś ekspertem czy nie, z marką Tefal każdy osiągnie doskonałe efekty prasowania!

Dobrze wiedzieć
3 kroki do doskonałego prasowania:

  • Nawilżone parą e tkaniny są łatwiejsze w prasowaniu.
  • Gorąca stopa żelazka wysuszy i wygładzi włókna.
  • Nie składaj ubrań bezpośrednio po prasowaniu, w ten sposób unikniesz zagnieceń!

Jesteś gotowy, aby wkroczyć w nową erę prasowania?

Ciesz się inteligentną technologią z naszymi generatorami pary.

Obejrzyj wideo