Zadbaj o delikatne ubranka przeznaczone do prania ręcznego.

Kompletując ubrania dla naszych dzieci, zazwyczaj wybieramy tkaniny, które można łatwo i często prać i prasować. Czasem jednak nie sposób się oprzeć niecodziennym fasonom, nawet gdy informacja na metce wskazuje, że materiał wymaga prania ręcznego.

Delikatne tkaniny i generator pary to idealny duet

Nie tylko komfort i wygoda się liczą. Przyznajmy, że czasem mamy po prostu ochotę kupić dla naszych maluchów coś ekstrawaganckiego, bez względu na to, ile energii będziemy musieli poświęcić na odświeżanie, pranie czy prasowanie. Jednak kłopotów oszczędzi nam generator pary Tefal, z którym bez trudu zapewnimy odpowiednią pielęgnację delikatnych tkanin dzięki oczyszczającemu działaniu gorącej pary wodnej. Od tej pory ubranka wymagające prania ręcznego nie muszą znikać z szaf naszych dzieci.

Delikatne tkaniny, delikatne pranie

Urządzenia Tefal podgrzewają wodę do temperatury nawet 230 stopni Celsjusza, a wytworzona w ten sposób para wnika w głąb tkaniny i usuwa zanieczyszczenia, brzydkie zapachy, alergeny i inne mikroorganizmy. Skuteczność działania wynika z siły, z jaką para wyrzucana jest na materiał – w ilości od 100 do 650 g/min. Pozwala to na dogłębne odświeżanie i oczyszczanie powierzchni. Jednocześnie zabieg jest bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych tekstyliów, tym bardziej że specjalna powłoka ceramiczna stopy żelazka Durilium AirGlide nie powoduje żadnych uszkodzeń, zaciągnięć czy przebarwień. Generator umożliwia też prasowanie i odświeżanie z odległości delikatnych tkanin, a więc nie wymaga bezpośredniego kontaktu z materiałem.

Delikatny program prania, intensywny program odświeżania

Wszystkie modele generatorów pary Tefal pomyślnie przeszły testy przeprowadzone w Instytucie Matki i Dziecka. Tym samym uzyskały pozytywną opinię jako sprzęty godne zaufania w efektywnej pielęgnacji dziecięcych przedmiotów, ubrań czy bielizny. Nawet w przypadku delikatnych sweterków, bluzeczek, sukienek oraz okazjonalnych ubranek, przeznaczonych do prania w trybie ręcznym lub w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, rozgrzana para wodna skutecznie wygładza tkaniny, oczyszcza je i odświeża, likwidując alergeny i mikroorganizmy do 99,9%.

Nie musisz rezygnować z eleganckich i subtelnych ubranek, gdy możesz łatwo o nie zadbać z generatorem pary Tefal.