Fragment kocyka uszytego z dziecięcych ubranek.
Dbanie mamy najlepsze

Kup generator pary i odbierz prezent, jakiego nie ma nikt inny!

Do każdego generatora objętego promocją możesz otrzymać kocyk uszyty z ubrań Twojego dziecka. Stanie się on niepowtarzalną pamiątką po Waszych pierwszych wspólnych chwilach!

Czas trwania od 1.04 do 31.08.2021 r.

Zdjęcie matki z dzieckiem

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

Termin przyjmowania zgłoszeń upłynął z dniem 07.09.2021.

To jednak nie koniec, śledź nas w sieci, by nie przeoczyć kolejnej edycji.

Mamo! Niech dbanie idzie w parze z Tefal!

Zgodnie z opinią wydaną przez Instytut Matki i Dziecka generator pary Tefal GV9620 umożliwia skuteczną dezynfekcję tekstyliów w warunkach domowych i eliminuje do 99,9% bakterii, które mogą się rozwijać w tkaninach. Bardzo wysoka temperatura, wytwarzana podczas prasowania, niszczy także wszechobecne grzyby i alergeny występujące m.in. w kurzu domowym. Dodatkowo, prasując generatorem pary, oszczędzasz czas. Para pod wysokim ciśnieniem bez trudu przenika przez każdy rodzaj tkaniny, w tym także pościelowej, na raz. Zyskujesz cenne chwile dla siebie i swojego dziecka.

Kup generator

Generator pary Tefal pozwala:

  • wyeliminować z tkanin do 99,9% bakterii, a także liczne grzyby i alergeny
  • prać ubrania w niższych temperaturach i krótszych cyklach, gdyż drobnoustroje zostaną wyeliminowane na etapie prasowania
  • prać w delikatniejszych detergentach lub ograniczyć ich ilość, jeśli podrażniają wrażliwą skórę dziecka

Testowane przez Instytut Matki i Dziecka

Generatory pary Tefal to nie tylko szybsze i skuteczniejsze prasowanie. Ich wyjątkowość polega także na tym, że usuwają z tkanin drobnoustroje, które mogą zaszkodzić zdrowiu Twojej rodziny. Ich skuteczność w tym zakresie potwierdza pozytywna opinia wydana przez Instytut Matki i Dziecka.

Sprawdź

Ewa Łukasik

Główny specjalista ds. opiniowania wyrobów użytkowych w Instytucie Matki i Dziecka

W Instytucie Matki i Dziecka wnikliwie badamy sprzęt, który w założeniu ma pomóc w opiece nad niemowlętami i małymi dziećmi. Analiza dokumentacji badań mikrobiologicznych potwierdziła, że kombinacja wysokiej temperatury i silnego wyrzutu gorącej pary stwarza warunki do niszczenia nie tylko bakterii, ale też grzybów, alergenów i innych drobnoustrojów w tkaninach.

Sprawdź jakość, której jesteśmy pewni

Kup

wybrany model generatora pary

Testuj

przez 30 dni jego możliwośći

Zachowaj lub zwróć

jeśli nie spełni Twoich oczekiwań
Kurier odbierze go na nasz koszt!

Sprawdź zasady Zobacz regulamin

*Promocja trwa od 01.07.2021 do 31.12.2021. W promocji biorą udział wybrane modele generatorów pary Tefal. Szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.promocja.tefal.pl.

** Skorzystanie z promocji Satysfakcja Gwarantowana wyklucza udział w promocji Dbanie mamy najlepsze

Maluszek nie może usnąć?

Większość rodziców zna sposoby z suszarką, odkurzaczem lub okapem kuchennym - ich szum działa na niemowlaki uspokajająco. Teraz do urządzeń, które skutecznie uśpią Twoje maleństwo, dołącza także generator pary Tefal. Emituje on tzw. różowy szum, czyli jednostajny odgłos, przypominający dźwięki, które dziecko słyszy w łonie matki. Dzięki temu, że jest z nimi doskonale oswojone, niemowlę odbiera je jako uspokajające i szybciej zasypia. Co więcej, przy tym szumie jego sen jest głębszy, zdrowszy i bardziej regenerujący.

Posłuchaj
Zatrzymaj
Zrób coś dobrego dla Ziemi. Używaj generatora pary i pierz wykorzystując tryb eko. sprawdź