KRUPS INTUITION

DOTKNIJ INTUICJI!

Przygotowywanie ulubionej kawy jeszcze nigdy nie było tak proste! W automatycznym ekspresie KRUPS INTUITION wszystko zrobisz intuicyjnie. Moc oraz wielkość kawy wybierzesz dzięki dotykowemu ekranowi SMART SCREEN. Czytelny i kolorowy wyświetlacz pozwala na dokładne zaprogramowanie urządzenia według swoich potrzeb i wymagań. Ekspresy KRUPS INTUITION zostały zaprojektowane z myślą o dzieleniu się kawową przyjemnością. Dzięki maszynom KRUPS nie tylko przygotujesz dwa napoje jednocześnie. Możesz również w prosty sposób zaprogramować profile użytkowników i zapisać na nich ulubione przepisy. Idealna kawa zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

personalizacjaslider.png
wyswietlaczslider.png
czyszczenieslider.png
podswietlenieslider.png

DUŻY WYBÓR KAW I HERBAT ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Z ekspresem KRUPS INTUITION przygotujesz dowolny rodzaj kawy. Niezależnie od tego czy potrzebujesz napoju do rozbudzenia, czy może deserowego z mocną nutą mleka.

Ekspresy KRUPS INTUITION pozwalają na przygotowanie m.in.:

 • Ristretto: Ekspresowy zastrzyk energii. Minimalna ilość wody kryje w sobie głębię smaku i aromatu
 • Espresso: To kwintesencja dobrego smaku. Mała czarna, może być idealną podstawą do kawowych napojów lub ekspresowym zastrzykiem energii
 • Espresso macchiato: Energetyczna i zarazem subtelna. Kawa pełna aromatu, delikatnie muśnięta spienionym mlekiem
 • Doppio: Co dwie kawy to nie jedna. Wybierz ją kiedy masz ochotę na więcej smaku i aromatu
 • Americano: Skrywa w sobie aromat espresso. Idealna kiedy chcesz dłużej delektować się smakiem ulubionej kawy
 • Dużej kawy: Pełnia smaku od pierwszej do ostatniej kropli. Idealna dla wielbicieli długiego delektowania się kawą.
 • Cappuccino: Idealny smak i aromat dopełniony spienionym mlekiem. Rozkoszuj się jej delikatnym smakiem
 • Flat white: Puszysta jak aksamit. Kiedy masz ochotę na mocną dawkę energii, w delikatnej kremowej odsłonie
 • Caffe latte: Efektowna, a zarazem delikatna w smaku. Aromatyczna kawa ukryta pod warstwą idealnie spienionego mleka
 • Latte macchiato: Stworzona po to, by namieszać. Trzy idealne warstwy pełne smaku. Zamieszaj i spróbuj, a odkryjesz jej delikatność
 • Spienionego mleka: Nie ma co płakać nad idealnie spienionym mlekiem. No chyba, że ktoś je niechcący wyleje
 • Herbaty: Idealnie dopasowana temperatura wody pomoże wydobyć wszelkie właściwości herbaty każdego typu
Large-PREFERENCE+SILVER EA875E10 01002.tif crop.jpg

Dlaczego wybrać ekspres KRUPS INTUITION?

Dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN

Dotykowy wyświetlacz, którzy przypomina w obsłudze smartfona. Pozwala na przygotowanie pysznej i ulubionej kawy za jednym dotknięciem. Wyjątkowo prosty w obsłudze zapewnia dostęp do wszystkich funkcji ekspresu - od wyboru rodzaju, mocy i wielkości napoju po ustawienia ekspresu.

webimage-ACA8B9BC-9086-4D3C-A48EFDBF31FBC6CB.png

Szwajcarski młynek

Ekspresy KRUPS INTUITION wyposażone są w stalowe stożkowe młynki żarnowe. Porównywalny jest on z precyzyjnymi młynkami baristycznymi. Dzięki 5-stopniowej regulacji mielenia ziaren można dostosować moc i aromat kawowego napoju do swoich preferencji.

webimage-3F47EAC6-A61F-4690-8FC94A8630B3C4B4.png

Wygoda użytkowania

Lekko pochyły kształt ekspresu KRUPS INTUITION poprawia widoczność wyświetlacza i zapewnia jeszcze większą wygodę. Dodatkowymi atutami są: regulowana wysokość wylewki, frontalny dostęp do pojemnika na fusy i łatwo dostępna tacka ociekowa. Wszystko po to, by łatwiej utrzymać ekspres w czystości.

webimage-56F93C22-B05E-412C-BD768BA70E8B64D0.png

Pełna personalizacja

Ekspres KRUPS INTUITION zapewniają pełną personalizację. Urządzenie pozwala na stworzenie oddzielnych profili użytkowników i zapisywanie na nich ulubionych przepisów. Każdy przepis opiera się na wybranej indydiwualnie mocy, wielkości i rodzaju kawy. Do każdego profilu można wybrać również inny kolor inteligentnych podświetleń. Każda kawa jest idealna.

webimage-9D74347D-25E5-4F79-B713FA245B864F99.png

Poznaj linie KRUPS INTUITION

KRUPS INTUITION EXPERIENCE +

Kawa niejedno ma imię

Ekspresy KRUPS INTUITION EXPERIENCE + to wzniesienie kawowych doznań na nieznany dotychczas poziom. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na przygotowanie aż 21 kaw! Wśród przepisów znajdują się również 3 na kawy mrożone. Najwyższy poziom personalizacji daje możliwość stworzenia aż 8 profili użytkowników! Na każdym z nich można zapisać ulubione przepisy. Tak, by przygotowywanie ulubionej kawy odbywało się jeszcze prościej - jednym dotknięciem.

webimage-F27FA5DE-B273-4DCD-886700B480F89DB7.png

KRUPS INTUITION PREFERENCE PLUS

Zaprojektowany z myślą o intuicyjnej obsłudze i pełnej personalizacji

Pozwala na stworzenie dwóch profili użytkowników i zapisania na każdym z nich aż do 7 ulubionych przepisów. Oprócz tego wyposażony został w dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN, a sercem ekspresu jest szwajcarski młynek, gwarantujący efekty niczym u profesjonalnego baristy.

webimage-8DEF7D03-2140-4C74-8AFE083B39CD8837.png

KRUPS INTUITION PREFERENCE

Ulubiona kawa w każdym momencie

Ekspresy KRUPS INTUITION PREFERENCE powstały z myślą o wymagających użytkownikach. Szybkie przygotowanie ulubionego napoju zapewnia możliwość zapisania 8 przepisów. Przygotowanie kawy w kilku prostych krokach za każdym razem. Otwórz się na wyjątkowe doznania smakowe dzięki wydajnemu systemowi mielenia oraz wizualne z inteligentnym systemem podświetleń.

webimage-A9D7EABF-2063-4F88-893DB9902EC7BC40.png

KRUPS INTUITION ESSENTIAL

Dotykowy wyświetlacz, którzy przypomina w obsłudze smartfona. Pozwala na przygotowanie pysznej i ulubionej kawy za jednym dotknięciem. Wyjątkowo prosty w obsłudze zapewnia dostęp do wszystkich funkcji ekspresu - od wyboru rodzaju, mocy i wielkości napoju po ustawienia ekspresu.

webimage-B5288143-5283-42DE-BA0DAE365AFD7FB4.png