Tastea BJ551 Idealnie zaparzona herbata

Nr ref.: BJ551B10

Precyzyjna temperatura i czas zaparzania dla idealnego naparu 

Poznaj czajnik i zaparzacz do herbaty Tastea, który da Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowywania ulubionego naparu. Od teraz z ekspercką precyzją możesz wybrać idealną temperaturę (8 ustawień: 40, 60, 70, 80, 85, 90, 95, 100°C) oraz czas parzenia (10 opcji co 1 minutę), a także podtrzymać temperaturę wody, aby herbata była za każdym razem tak samo aromatyczna i ciepła. Doświadcz nowej jakości przygotowywania herbaty i delektuj się zawsze takim samym, idealnym smakiem!

Pokaż więcej

Usługi i gwarancje

  • 2-letnia gwarancja w cenie
  • Dedykowana infolinia
  • Produkty naprawialne przez 15 lat

Czajnik i zaparzacz do herbaty Tastea

Kluczem do parzenia idealnej herbaty jest precyzyjny wybór temperatury wody. Dzięki aż 8 różnym ustawieniom temperatury czajnik i zaparzacz Tastea pozwala w wygodny sposób rozkoszować się ulubioną herbatą - białą i zieloną wymagającą niższej temperatury lub czarną parzoną w wyższej temperaturze. Pojemność 1,5 l sprawia, że jednorazowo przygotujesz gorące napoje dla całej rodziny, a wyjmowalny koszyk ze stali nierdzewnej pozwala zarówno wygodnie zaparzyć herbatę, jak i podgrzać wodę na inne napoje. Elektryczny czajnik i zaparzacz Tastea: ekspercka precyzja w przygotowywaniu herbaty na wyciągnięcie ręki!

Parametry (dane techniczne)

Części zamienne, akcesoria i powiązane usługi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Letnia wyprzedaż Tefal.pl

Tylko do 18.08.2024! Garnki, patelnie, Ingenio, frytkownice, grille, żelazka, generatory pary, ekspresy do kawy, produkty Rowenta i wiele innych w wyjątkowych cenach! Letnia wyprzedaż w oficjalnym sklepie Tefal trwa!

undefined

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł na Tefal.pl

Zrób zakupy za min. 99zł w dniach 1.06.2024 - 31.08.2024 i ciesz się darmową dostawą wybranych przez Ciebie produktów. Promocja na dostawę łączy się z innymi i dotyczy produktów sprzedawanych przez Sklep Tefal.

Darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł nie obejmuje produktów Sklepu Tefal Akcesoria
undefined

Satysfakcja gwarantowana

Wypróbuj wybrane produkty Tefal, zachowaj lub zwróć. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Sprawdź nasze multicookery, frytkownica beztłuszczowe, blendery, generatory pary, odkurzacze bezprzewodowe, roboty sprzątające i wiele więcej. Akcja trwa do 31.12.2024.

W programie biorą udział wybrane produkty
undefined